Silpo yüksek ve stabil ürün kalitesi, kesintisiz destek ve inovasyon odaklı yapısıyla 7/24 yanınızda!

Hayalinizdeki ürünleri hayata geçirmenize yardımcı oluyoruz.

Müşteri odaklı üretimimizin yanı sıra özel ihtiyaçlarınızı dinliyor,
sizinle birlikte çözüm üretiyor ve özelleştirme taleplerinizi karşılamak için Ar-Ge ve danışmanlık süreçleri yürütüyoruz.

Dijital Mürekkep

Önde gelen dijital baskı makinesi üreticileri tarafından sertifikalandırılmış olan dijital seramik mürekkeplerimiz, seramik karo ve porselen sofra eşyası üreticilerinin tüm tasarım ve üretim ihtiyaçlarını karşılayacak kadar geniş bir renk gamı sunar.

Yardımcı Kimyasallar

Yardımcı kimyasallarımız seramik karo, vitrifiye ve porselen sofra eşyası üretimindeki endüstriyel proseslerin geliştirilmesi ve optimize edilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

Tasarım

Kurulduğumuz günden beri seramik karo üreticilerinin her türlü baskı sistemi için desenlerinin tasarlanması ve baskıya uygun hale getirilmesi konusunda hizmet vermekteyiz.

Baskı Elekleri

Başta seramik sektörü olmak üzere hizmet sunduğu firmaların değişen ihtiyaçları doğrultusunda kendini sürekli yenileyen ve geliştiren Silpo, baskı eleği konusunda pazardaki en önemli tedarikçi ve çözüm ortağı haline gelmiştir.

HİZMETLERİMİZ

Tecrübeli ekibimiz hedefleriniz doğrultusunda sizinle çalışmaya hazır.

Aplikasyon desteğinden Ar-Ge’ye, üretim testlerinden tasarım ve teknik desteğe kadar tüm ihtiyaçlarınız ile ilgili taleplerinizi karşılamaya hazırız.

qube

Tasarım ve Teknik Servis

Karo üretiminin her adımında çalışmış olan tecrübeli profesyonellerden oluşan ekibimiz sizi her zaman ortağımız olarak görür ve size fayda sağlayabilecek tüm bilgimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyar.

qube

Kesintisiz Destek ve Yardım

7/24 hizmetinizdeyiz ve sorunlarınızı çözmek ya da her konuda size yardımcı olmak için en kısa zamanda yanınızda olmak için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca ekimizin uzaktan destek sağlama konusunda da tamamen yetkindir.

qube

Teknik Eğitim

Talep edildiğinde tasarımcılarımız renk yönetimi, profil oluşturulması, renk dönüşümü, renk ayarlaması gibi konularda çalışanlarınızı eğitmek için tesislerimizde veya sizin tesislerinizde eğitim seansları düzenleyebilir.

Size geniş kapsamlı bir hizmet sunuyoruz:

Mürekkep Üretimi

Laboratuvar
ve Ar-Ge

Kimyasal Üretimi

Tasarım

Renk Yönetimi

Stüdyo

3D Tarama

Yüzey Çalışmaları

Rotocolor
ve Düz Elek

Bize Ulaşın

Tüm soru ve talepleriniz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.