Tasarım

Ürünler / Hizmetler

Tecrübeli Tasarım Ekibi

Kurulduğumuz günden beri tasarım ekibimiz seramik karo üreticilerine her türlü baskı sistemi için desenlerinin tasarlanması ve baskıya uygun hale getirilmesi konularında hizmet vermektedir. Ekimiz hem dijital hem de geleneksel tüm uygulama tipleri konusunda derinlemesine bilgiye sahiptir.

Dijital Tasarım Yetkinlikleri

Dijital baskı sistemlerinin seramik karo sektörüne girişiyle birlikte tasarımcılarımız gitgide dijital tasarımlara odaklanmaya başlamıştır. Önde gelen yazılım geliştiricilerle iş birliğimiz sayesinde, SILPO DIGITAL tasarım ekibi aşağıdaki hizmetleri sunarak mürekkeplerimizin performansını optimize edebilmektedir:

    • – Firmanızın üretim koşullarına uygun ICC profillerinin oluşturulması
 
    • – Renk yönetimi ve profil sorunları/taleplerinize kesintisiz destek
 
  • – Ürünlerin en yüksek renk kalitesiyle hızlı bir şekilde üretime alınması için destek sağlanması
 
  • – Rölyefli yüzey talepleri için müşterilerimize 3D tarayıcı ve yüzey çalışmaları konularında destek sağlanması
 
  • – Gelişmiş fotoğraf stüdyomuz
 
  • – Talep edildiği takdirde müşterilerimizin tasarımcılarının eğitilmesi

Özel Üretim Tasarımlar

Çoğu mürekkep üreticisinin aksine, Silpo olarak her türlü tasarım ihtiyacınızı karşılamayı hedefliyoruz. Bunu için de SILPO DIGITAL tasarım ekibi size sıradan tasarımlar vermek yerine özel geliştirilmiş tasarımlar sunar.

Aklınızda bir “hedef” olduğunda (örneğin; bir karo, ahşap, mermer veya beğendiğiniz bir stil), bu hedefi bizimle paylaşmanızı (bize hedeften bir örnek/numune göndererek) rica ediyoruz. Sizden aldığımız bilgi ve numuneler doğrultusunda tasarımcılarımız beklentilerinizi karşılayan ve hatta aşan size özel tasarımlar geliştiriyor.

Tasarım

Renk Yönetimi

Stüdyo

3D Tarama

Yüzey Çalışmaları