Dijital Mürekkep

Neden Silpo Mürekkeplerini Tercih Etmelisiniz?

İster 4, ister 5, ister daha fazla renkle çalışmayı seçin; mürekkeplerimiz size en geniş renk gamını sunacaktır. Ana renklere ek olarak Silpo ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel renkler de üretebilmektedir.

Fırında pişirildikten sonra hiçbir iz bırakmayan mürekkeplerimizin özel kimyası sayesinde mürekkep damlalarının boyutları ve sırlanmış karo yüzeyini penetrasyonu tamamen kontrolünüzdedir. Bu da belirli sırlama ve pişirme koşullarınızda en yüksek baskı kalitesini elde etmenizi sağlar.

Başta operatör sağlığı ve fırın salınım parametreleri olmak üzere çevre kurallarına tam anlamıyla uyan mürekkeplerimizin içerisinde hiç zararlı bileşen bulundurmaz ve işletme sıcaklıklarında (45°C ve üstü) bile zararlı buhar salınımları yoktur.


Mürekkeplerimizin bertaraf edilmesi basit ve çevre dostu bir işlem olsa da Silpo yerel müşterileri için yürürlükteki yönetmeliklere uygun şekilde bir geri dönüşüm hizmeti de sunmaktadır.

Renkler ve Sertifikasyon

Tecnoferrari, Kerajet, Projecta, Intesa, Cretaprint ve System tarafından sertifikalı Silpo mürekkepleri ihtiyacınıza göre seçim yapabilmeniz adına size geniş bir renk gamı sunar:

– Ana renkler (Sarı / Kızıl Kahve / Mavi / Bej / Pembe / Siyah)

– İlave renkler (Honey / Cyan / Yumurta Sarısı / Absolute Siyah / Lappato Siyah / Turkuaz / Yeşil / Kırmızı)

– Özel efekt mürekkepleri (Reaktif, Beyaz, Mat, Deep/Carving, Anti-slip gibi)

Yüksek Kalite Mürekkepler

Silpo’nun tamamen kendi geliştirdiği üretim teknolojisi ve know-how’ı Silpo’nun ürettiği mürekkeplerin piyasadaki en yüksek kalite mürekkepler arasında yer almasını sağlamaktadır. Kapsamlı araştırmalarımız sonucunda ürettiğimiz son nesil mürekkeplerimiz şu özelliklere sahiptir:

– Gelişmiş stabilite
– Yüksek baskı çözünürlüğü
– Gelişmiş tonalite
– Tutarlı ve yüksek kalite

Çevre Dostu ve Zararsız Mürekkepler

Çevre kanunları, emisyon parametreleri ve sağlık kurallarına tamamen uyumlu olan Silpo mürekkepleri zararsız/tehlikesiz kimyasallar kullanılarak üretilmektedir. Bu nedenle, Silpo mürekkep ambalajlarında hiçbir tehlike sembolü bulunmamaktadır.

Mürekkep Üretimi

Laboratuvar ve Ar-Ge